ФОРМУЛА ВАРТОСТІ. курси оцінювачів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Формула вартості - це

ТОВ «ФОРМУЛА ВАРТОСТІ» на підставі Угоди № 1/1 від 02.01.2020 року, укладеної з Фондом державного майна України,  здійснює професійну підготовку оцінювачів здійснює організацію навчального процесу з базової підготовки оцінювачів та з підвищення кваліфікації оцінювачів за такими напрямами оцінки майна:

1. Оцінка об’єктів у матеріальній формі:

1.1. Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.

1.2. Оцінка машин і обладнання.

1.3. Оцінка колісних транспортних засобів.

1.4. Оцінка літальних апаратів.

1.5. Оцінка судноплавних засобів.

1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.

2. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності:

2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності).

2.2. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.

 

Навчальний центр ТОВ «Формула вартості» - це:

Фахово

Навчання проводять фахівці з оцінки майна та майнових прав, досвідчені викладачі, здатні швидко і якісно передати слухачам свій практичний досвід, глибокі знання і секрети майстерності. Ми маємо в своєму розпорядженні команду творчих професіоналів.

Оптимально

Творчі професіонали проводять навчання за найбільш передовим і методиками і програмами, неодноразово довели свою ефективність, протестованим на практиці. Унікальні методичні матеріали розроблені щодо кожного спеціалізації курсу навчання.

Результативно

Навчання ведеться в малих групах, кожному слухачу приділено максимум уваги, існує постійний контроль рівня отриманих знань

Можливо

Отримані знання та кваліфікаційне свідоцтво оцінювача збільшує в два рази можливість знайти роботу в різних галузях економіки.

Універсально

Різні галузі економіки потребують від оцінювача спеціальних та універсальних знань. Оцінювач — це математик, що працює з формулами, маркетолог, що досліджує ринок, економіст, який веде розрахунки, юрист, що оформляє документи — поєднати ці функції досить легко.

Легко

Досить легко навчатися та дістатися до місця навчання. Центральне місце розташування навчального центру, безоплатний Wi-Fi, можливість користування орг. технікою, надання необхідних навчальних матеріалів курсів.

Актуально

Курси навчання пропонують професійну підготовку фахівців з оцінки різних спеціалізацій, затребуваних на українському ринку праці.

 

 

Вигідно

На українському ринку праці оцінювач – це конкурентоспроможна професія та в порівнянні з більшістю курсів професійної підготовки вартість наших курсів конкурентна та має переваги.

Авторитетно

Перевагами навчального центру є авторитетні викладачі – спеціалісти Фонду державного майна України, доктори та кандидати наук, які нададуть теоретичні та практичні знання.

Різноманітно

Знання юридичні, економічні, технічні, математичні, біологічні, фізичні, хімічні, інженерні, історичні, знання з психології тощо, які трансформуються у творчу діяльність

Творчо

Творча діяльність стане вашим сенсом життя, вашою звичкою, натурою, особистістю, творчий підхід ви будете застосовувати до кожного аспекту життя.

Організовано

Життя слухача організовано з комфортом: затишні навчальні класи, дружня атмосфера персоналу, сприяння у поселенні в готелі, гуртожитки слухачів з інших міст, гаряче харчування, кава-брейки в перервах між заняттями на курсах.

Системно

Курси проходять за системою: базовий курс (забезпечуються умови навчання та відпочинку) → стажування (контроль з боку навчального центру) → періодичні навчальні матеріали для підготовки до іспиту → іспит → працевлаштування; або курси з підвищення кваліфікації (забезпечуються умови навчання та відпочинку) → тестування → періодичні навчальні матеріали для підготовки до наступного тестування з оцінки майна.

Талановито

Оцінка майна стане підґрунтям розквіту ваших талантів, якщо будете навчатися на наших курсах.

І, останнє

Курси в навчальному центрі ТОВ «Формула вартості» - це соціально відповідальний захід, ставить за мету створення нових робочих місць і підготовку кваліфікованих фахівців для українського ринку праці

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту